Ortodoncie

Filozofií naší práce je věnovat linii Vašemu úsměvu. Pro léčbu nepravidelného postavení zubů a čelistí pomocí rovnátek se můžete rozhodnout v jakémkoli věku. Krásný úsměv Vám bude branou do úspěšného osobního a profesionálního života.

​Nejčastějším důvodem, který k nám pacienty přivádí, je zlepšení estetiky úsměvu. Pěkný úsměv je základní součástí našeho vzhledu, který je důležitý při komunikaci a jednání s lidmi. Rovné zuby se lépe čistí, čímž se zmenšuje možnost vzniku zubního kazu. Člověk s pěkným úsměvem vypadá lépe a působí přesvědčivěji.

Dalším významným důvodem je zlepšení funkce chrupu, neboť existují ortodontické vady, které neumožňují čelistem správně dokousnout. Stává se, že některé zuby nedokusují vůbec, čímž se žvýkací síla přenáší na okolní zuby, které jsou v důsledku toho přetěžovány a hrozí jejich poškození.

Pro dosažení dokonalého výsledku je občas nezbytná spolupráce s odborníky z jiných oborů stomatologie, kterými jsou například praktický zubní lékař (extrakce zubů, dostavby zubů), implantolog (náhrada chybějících zubů) nebo stomatochirurg (obnažení retinovaných špičáků, ortognátní operace).

 Ortholine s.r.o. - MDDr. Martin Linka


Reference

Pan doktor je perfektní. Dcera měla předkus, že ani pusu nezavřela. Dneska má zuby krásně srovnaný a zasunutý zpátky do pusinky. Pan doktor je hodný a má perfektní přístup k dětem. Vřele doporučuji!!

Hana Strebelová Phamová

Pan doktor Linka je odborník na svém místě. Jeho přístup k pacientům je velmi profesionální. Vše trpělivě vysvětluje, je laskavý a zároveň důsledný. Veškeré mé problémy díky němu vymizely!

Michaela Dlasková

Před deseti lety mi byla nasazena fixní rovnátka, s výsledkem jsem však nebyla spokojena. Bývalý lékař mi doporučil problém vyřešit čelistní chirurgií. Dr. Linka mi pomohl najít řešení bez operace a nyní jsem se svým chrupem zcela spokojena.

Kristýna Kyselová